Salonlarımız

Salonumuzda 4 adet salon tipi klima ile sıcak ve soğuk havalandırma sağlanmaktadır.İlimizde hiç bir salonda bulunmayan havalandırma sistemi sayesinde salonlarımızda sürekli temiz hava sirkülasyonu sağlanmakta ve bu sayede konukların rahat ve ferah bir ortamda düğün keyfi yaşamasına imkan sağlamaktadır.
Salonlarımızda 1’er adet sinevizyon sistemileri ile konukların düğünü dev ekranlarda izleme olanağı sağlanmıştır

 

 

Salonlarımıza yerleştirilen renkli ve sesli kameralar sayesinde düğüne gelemeyen misafirler düğünleri sesli ve renkli görüntü ile izleme şansına sahiptir.

 

Salonlarımızda masa ve sandelyelerde ana renk beyaz olmak şartı ile farklı renklerde 5 ayrı renk seçeneği ile düzenleme yapılabilmektedir. Yeni evlenecek çiftler bu sayede 5 ayrı alternatiften istediğini düzenlemeyi beğenme şansına sahiptir.

 

Ses Sistemi: Hopörlörler, power, mikser, bas hoparlör(Yamaha – 9000 wattlık ses sistemi).Işık Sistemi: 4 Adet ışık robotları , 1 adet lazer. Kar makinası , sis makinası 1000 watt.Kamera Sistemi. Projeksiyon Cihazları: 2 adet bağımsız canlı yayın ve slayt gösterme özelliği.Ayrıca ses sistemlerimiz duvarlara ve tavanlara yapılan ses izolosyonu sayesinde salonun her noktasında aynı nitelikte ve akustikte dinlenebilmektedir.
Her iki salona hitap edebilecek şekilde hazırlanmıştır. Misafirlerimiz bahçe Kafe de hem televizyonlarını izleyebilmekte ve her türlü ikramları alabilmektedirler.

 

Salonumuzda 1000 kişiye yemekli organizasyon yapıcak mutfak ve ekipmanları mevcuttur. Yemekli düğünlerinizde ve toplu yemek organizasyonlarında profesyönel personelimizle sizlerin hizmetindeyiz.
Animasyon, Palyaço, Anı defteri ve kürsüsü, Balon Süsleme, Kapıda müzikle karşılama,Gelin Yolu, Davetiye katalogları, Volkan, Konfeti, Slayt gösteri hazırlama, Masalara özel süsleme, Salon Süslemesi, Masalara şamdan, Mumluklar ve diğer özel isteğiniz üzerine hazırlanmış hizmetlerimizi uygularken siz ve değerli davetlilerimizi, sadece bu özel anın tadını çıkarmak kalıyor.